Proč založit firmu u nás?

Rychle a jednoduše zahájíte své podnikání za nižší cenu, než která je bežná při založení společnosti vlastními silami. Samozřejmostí je také podnikatelské poradenství a možnost zajištění virtuální kanceláře v našem zázemí. Vše je online, bez zbytečných poplatků, stresu a DPH. "Naše firma není plátce DPH a proto své služby nezatěžuje touto daní, která Vás zbytečně nepřipravý o tisíce korun navíc, které si při nákupu společnosti nemůžete uplatnit ve svých nákladech."

Za své peníze získaté Notářský zápis o založení společnosti, obstarání živností ve Vámi zvoleném rozsahu, sídlo pro firmu a kolky pro návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku pokud si je u naší společnosti objednáte. Vaší jedinou pracovní povinností v tomto systému je zmocnit pracovníky naší firmy k výše uvedeným úkonům, podepsat notářský zápis o založení společnosti a dále složit základní kapitál od 1 Kč nutný pro zápis společnosti v případě s.r.o.. Peněžní ústav si vybíráte sami a můžete se tak obrátit na svého bankovního poradce přímo. Máte takémožnost využít námi doporučovanou pobočku banky v Praze 1 nedaleko sídla notáře.

Pokud by jste žádali založení společnost s vyšším základním kapitálem a sami by jste tímto základním kapitálem nedisponovali ani na krátkou chvýli potřebnou pro zápis firmy do obchodního rejstříku, můžeme vám nabídnout prodej tzv. ready-made společnosti. Jejich aktuální nabídku naleznete na našem webu www.poskytnutisidla.cz nebo na těchto stránkách v sekci ready-made firmy. 

Máte-li zájem o založení jiného typu obchodní společnosti, můžeme Vám nabídnout i méně rozšířené formy právnických osob jako veřejná obchodní společnost či komanditní společnost. Založení akciových nebo Evropských akciových společností je pomocí tohoto systému také možné tento typ firem má však objednávkový formulář společný se všemi ostatními právními formami, které se používají na území ČR.